ananas
ananas

ANANÁS sušený 100 g

3,50

Sušený ananás z kvalitných, dozretých ananásov, šetrne sušených, čím si zachovali ich prirodzenú struktúru, šťavnatú chuť a vôňu.

 

Kategória: .

Popis Produktu

JEDNO SÚSTO Z TOHTO ANANÁSU SUŠENÉHO NA TROPICKOM SLNKU V KOSTARIKE VÁS ZAVEDIE DO ÚPLNE NOVÉHO SVETA SUŠENÉHO OVOCIA.

 Ananás je zbieraný čerstvý a na vrchole zrelosti čo zaručuje jeho skvelú chuť. Je sušený špeciálne pri teplote do 45 °C. Vďaka tomu sú zachované všetky enzýmy, vitamíny a minerály nedotknuté.

Ananás je bohatý na vitamín C, B1, B6, minerálne látky a stopové prvky. Podporuje správnu funkciu čriev, vitamín B12, E a vitamín C, ktorý podporuje imunitu. No najväčšia bomba, ktorá sa v ananáse nachádza je protizápalový enzým bromelín, ktorý tiež napomáha rozkladať bielkoviny a tým podporuje trávenie. Zanedbateľný nie je ani sérotonín, ktorého má ananás habadej – stará sa o dobrú náladu a pôsobí antidepresívne­. A nielen to ananás z tela vylučuje nadbytočné tuky a zlepšuje ich spaľovanie, čím je vysoko účinný ako prostriedok na chudnutie.

Keď máte neodolateľnú chuť na niečo sladké, ale zároveň chcete, aby to bolo aj zdravé, vyskúšajte sušený ananás bez pridaného cukru a SO2. Je mäkký, príjemne vonia a najlepšie chutí pri izbovej teplote. Máte ho hneď poruke, nemusíte ho čistiť a vždy je zbalený aj na vaše cesty autom či na výlet

Zdielať

google