maces
maces

MACES

2,70

Kategória: .

Popis Produktu

MACES, táto v minulosti dobre známa a vyhľadávaná pochúťka, je vhodná najmä pre ľudí s problémami žalúdka, na  znižovanie kyslosti žalúdka, ale najmä na odbúravanie nežiadúcich cudzorodých látok zo zažívacieho traktu. Okrem toho je

MACES tradičná a osvedčená potravina vhodná na prípravu chutných diétnych špecialít. Pre spomenuté vlastnosti, ale hlavne pre dlhú trvanlivosť MACES-u je tento potravinársky výrobok vhodný na každú príležitosť pre všetky vekové skupiny.

MACES je vyrábaný len v jednej akosti a v súčasnosti sa dodáva v 500 g balení. Pri výrobe sa používa iba vysokokvalitná pšeničná múka a pitná voda, bez iných potravinárskych a konzervačných prísad.

MACES má tvar obdĺžnikových plátkov (približne 200 x 250 mm) a hrúbku 2 mm. Povrchová štruktúra plátkov je pravidelne perforovaná, zlatobielej až smotanovej farby s hnedými vydutinkami. Príjemná chuť a vôňa po praženej múke sa dosahuje tradičnou technológiou pečenia v keramickej peci, ktorá je vykurovaná pevným palivom.

MACES dodávame buď voľne uložený v spotrebiteľskom obale (skladačka) alebo na vratných euro-paletách obalených  zmršťovacou fólou (150 až 200 ks/paleta).

Zloženie:
Výrobok obsahuje v 100 g:
Obsah sušiny 92 %
Bielkoviny 11,3 g
Sacharidy 73,3 g
Energetická hodnota 1503 kJ

Zdielať

google