ananas Out of stock
ananas

Sušený ananás krúžky LA ESMERALDA 75g

3,30

Ananásová rovnica La Esmeralda: 75g balenie obsahuje jeden veľký zrelý ananás v sušenej forme.

Nie je na sklade

Kategória: .

Popis Produktu

Keď máte neodolateľnú chuť na niečo sladké, ale zároveň chcete, aby to bolo aj zdravé, vyskúšajte sušený ananás bez pridaného cukru. Je mäkký, príjemne vonia a najlepšie chutí pri izbovej teplote. Máte ho hneď poruke, nemusíte ho čistiť a vždy je zbalený aj na vaše cesty autom či na výlet. Zdravá maškrta do práce a netradičné pohostenie pre nečakanú návštevu. 

V La Esmeralde de CostaRica sa vyrábajú certifikované prírodné produkty bez pridaného cukru, bez konzervačných prísad a bez oxidu siričitého jednoduchou metódou: na plantáži sú pozbierané iba dozreté a kvalitné ananásy, v modernej továrni hneď za plantážou sú šetrne očistené a usušené, a starostlivo zabalené v ochrannej atmosfére do kvalitných a hrubých obalov. Ananás si zachováva prirodzenú štruktúru, chuť a vôňu zrelého ovocia na dlhej ceste až k vám. Preto sušený ananás La Esmeralda chutí a vonia aj v Európe podobne ako na tropickom slnku dozretý čerstvý ananás

Zrelý ananás má zanedbateľné množstvo tukov a bielkovín. Je bohatý na vitamín C, B1 a B6, minerálne látky a stopové prvky. Kyslastú chuť dodávajú ananásu kyselina citrónová a jablčná, ktoré zároveň zvyšujú účinok vitamínu C. Obsiahnutý enzým bromelín štiepi bielkoviny, čím napomáha tráveniu a urýchľuje spaľovanie tukov. Amazonskí indiáni používajú ananás dodnes na liečenie a prevenciu viacerých chorôb. Ananás odporúčame konzumovať po hlavnom jedle, uľahčuje trávenie. 

Náš TIP: máte radšej šťavnatý ananás? Žiaden problém: vložte niekoľko kúskov La Esmeralda sušeného ananásu do horúceho zeleného čaju a nechajte ho 10 minút rehydrovať. Váš čaj získa zaujímavú kyslastú ananásová príchuť a zároveň si pochutíte na šťavnatom ananáse. 

Ochutnajte, milo vás prekvapí. Zloženie: sušený ananás.
Priemerné výživové hodnoty v 100g výrobku: využiteľná energia 1276 kJ / 301 kcal, bielkoviny 3,0 g, sacharidy 73,0 g – z toho cukry 33,0 g, tuky 0,0 g – z toho nasýtené mastné kyseliny 0,0 g, vláknina 7,0 g, sodík < 0,01 g. 

Zdielať

google